https://www.kalopya.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

1994 yılında üretime başlayan firmamız 2014 yılına kadar Türkiyenin önde gelen markalarına koleksiyon sunup üretim yapmıştır. 2014 yılında KALOPYA markası ile internet satışına başlamıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile günün modasını anında yakalayıp kaliteli ve hızlı üretim yapmaktayız.

Modayı gün ve gün takip eden uzman tasarım kadromuz ve dokuma, konfeksiyon, muhasebe, AR-GE departmanlarımızla size profesyonelliği ve memnuniyeti yaşatmak bizim misyonumuzdur.

Tasarım

Firmamız bünyesinde bulunan tasarım ekibimiz ile güncel modayı takip edip en iyi model seçeneklerini sizler için sunuyoruz.
En son Trendlerin takipçisiyiz.

Üretim

Kendi fabrikamızda üretimimizin tüm aşamalarında uzman kadromuz tarafından kontroller sağlanır. Kalite kontrolün üretimin vazgeçilmez bir parçası olduğu bilincinde hareket ediyoruz.

Kalite en çok önem verdiğimiz prensibimiz. 
Kalite arayanların vazgeçemeyeceği adres KALOPYA . Ürünlerimiz çağının gereklerine uygun teknoloji ile fabrikamızda üretildiği ilk andan itibaren profesyonel kadromuz çok ince kalite kontrolünü daha ürünümüz sizlere ulaşmadan yapar.

kalopya.com
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?